| MirunaMuffin a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa blochez pe cineva.Nu neaparat sa il blochez dar sa fac in asa fel incat el sa nu imi vada intrebarile thinking

Fundita?:*

3 răspunsuri:
| Alekzandra a răspuns:

Nu stiu, din cate stiu eu nu se poate, sper sa se gaseasca cineva sa te ajute!

| SkyZ0 a răspuns:

Draga Miruna tin sa te anunt ca nu poti face acest lucru pentru ca fiecare utilizator are cale libera sa vada intrebarile orcui funda :X

| nico6 a răspuns:

Intra la content si trimite mesaj iti zice acolo daca se poate