| Kytty_3966 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa imi creasca mai repede parul(in afara de al tine prins sau impletit)FUNDA! MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Ai putea să foloseşti uleiul de ricin.

| laura_7620 a răspuns:

Iti faci tinctura de usturoi.
Pisezi niste usturoi si adaugi apa, apoi strecori intr-o sticla sau o cana si lasi acoperit 20 de minute. Dupa aceea te freci cu apa aia in cap [mai mult la radacina parului] si te acoperi cu o punga in asa fel incat sa nu intre aer.
Trebuie sa stai cu punga in cap o zi, iar seara cand dai punga jos te speli neaparat pe cap.Nu mai tin minte dar parca trebuia sa te dai si cu ulei de masline la inceput sau la sfarsit.
Vezi ca iti va mirosi parul vreo doua saptamani...

| Anna_9116 a răspuns:

Da-te cu ulei de ricin la radacinihappy