| Aηηy a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa devi reprezentant AVON?
dau fundita tongue

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Treebuie sa mergi la standurile unde sunt cei care vand produse si sa le spui ca doresti sa devii represeztant, apoi trebuie sa te inscrii iti dau iei detaliile necesare, dar sa intrebi ce avantaje si dezajantaje ai.bafta

4 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

La Avon trebuie sa ai 18 ani impliniti sau terbuie sa faci pe numele la mata ta sau tatal tau, trebuie sa platesti taxa de inscriere si sa comanzi de un mlion ca sa te inscrii, mai incolo dupa ce te inscrii o sa comanzi produsele lor si nu o sa vina acasa toate sau la oficiul postal sa stii! eu am fost si asa am patit
Acum am descoperit METROPOLITANS ELECTION si sunt foarte fericita deoarece produsele vin la timp acasa, primesc cadouri si un bonus unic, am propriul meu cont pe site, am 17 ani si te poti inscrie de la 14 ani sa stii nu de la 18, eu te as sfatui sa alegi firma noastre. uite id daca vrei sa te inscrii,
alepara18
si ai sa vezi ce produse ieftine aveam si de calitate facem vanzare foarte mare

| SweetCandy a răspuns:

Astept sa vb pe mess:d nu e nevoie sa i 18 ani big grin te pup!

| kryss_1640 a răspuns:

Daca vrei sa devi reprezenatnt avon contacteaza-ma pe id metzgercristian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai coeficientul de inteligenta mai mare decat o piatra. Sau sa te iei un catalog si sa suni la numerele de telefon de pe spatele lui. Sau sa intri pe site-ul Avon. Sau sa vb cu un reprezentant actual Avon. Ia zi, nu ti-a trecut prin cap, nu?