| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa nu te curentezi cand folosesti apa de la robinetul electric? Ca am auzit ca se poate intampla asta

4 răspunsuri:
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu știu cum ai putea reuși sa ajungi în situația aia în care săte curentezi de la robinetul electric atâta timp cât el funcționeză bine și nimic nu-l poate face sa ajungă în situația săte curenteze dacă tu îl folosești ca omul și cu atenție.

Răspuns utilizator avertizat
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ca omul ca să nu ajungi în situația sa fi curentat de un robinet electric ori te uiți la manualul cu instrucțiuni în care cu siguranță are niște explicați cum să-l folosești și să-l manevrezi fără ca să-ți faci vreun rău și sa ajungi în situația menționată de tine mai sus.

| comanantonio17 a răspuns:

Folosește mănuși (de piele, cred că cele din cauciuc nu sunt bune) sau ia ceva foarte gros în mâini, după ia în mâini un prosop uscat și șterge robinetul peste tot, după așteptă să se usuce complet, dacă crezi că nu este complet uscat.