| EmyEmilush a întrebat:

Ce trebuie sa faci inainte de teza pentru a nu fi stresat in timpul acesteia?

Răspuns Câştigător
| georgyg98_9546 a răspuns:

Incearca sa te odihnesti, sa nu te gandesti la ceea ce va urma, cat de greu poate fi la teza! Fi linistita!

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Sa fi calm, sa nu te gandesti negativ ci pozitiv...

| FucktheSystem a răspuns:

Să te relaxezi, eventual să asculți niște muzică care îți place. Adică nu are rost să ai emoții la teză pînă la urmă e tot un test, nimic mai mult.

| ριтιquтss a răspuns:

Trebuie sa te relaxezi.Nu trebuie sa ai emotii in timpul tezei deoarece pana la urma este doar un test...

| Alexutza0802 a răspuns:

Practic nimic.Eu azi dau teza la mate si n'am nicio chestie adica nici nu ma complic ca oriqm nu scriu nimiclaughingrolling on the floor stai calm, asculta muzica. etc etchappysucces oriqmhappy