| anonim_4396 a întrebat:

Ce tricou pot purta cu bascheti albi? dau fundita love struck

3 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Mie imi place foarte mult cum vine combinatia alb_verde, e tinereasca si vine super bine. Poti opta pentru un tricou simplu sau colorat dar nu incarcat cu tot felul de chestii ca ar arata oribil si poate o pereche de blugi stramti, dar nu foarte tare si nu indoiti jos ci lasati lejer. Daca e mai frig ia pe deasupra tricoului o maletuta de o singura culoare pentru a nu parea ca sorcova. Sper ca ti am fost de folos. pup pa love struck

| saymoon a răspuns:

Me dai fundita?

| dixucodruta a răspuns:

Pai fondita ti-o iei in functie de culoarea tricoului