| BlackForest a întrebat:

Ce trucuri pot folosi pentru ca lumea sa ma placa mai mult? Multi imi spun ca vechii mei prieteni m'au schimbat si ca nu le place, dar eu nu imi dau seama si nu pot sa schimb asta.Prietena mea cea mai buna e placuta mai de toata lumea si nu stiu cum reuseste, iar eu sunt ca umbra ei mica si neimportanta.
Vreau sa fiu si eu placuta si totusi nu vreau sa fiu ca ea.
Sunt o fire vesela dar cand sunt suparata nu ascund asta si totusi nimeni nu isi da seama.Nu sunt prefacuta(prietena mea totusi e putin, pentru ca daca un baiat o place ea ii face jocul si apoi il face sa sufere, spunandu'i ca nu a fost intentionat si tot raman prieteni)
P. S.: Nu vreau copy-paste de pe alte site'uri.Decat sa te chinui cu asta mai bine ai lasa site'ul, dar mi'ar parea bine daca ar fi parerea ta propriehappyMersi:*

Răspuns Câştigător
| Cryss_2345 a răspuns:

Hei:* te-ai gandit ca poate stand cu ea esti neplacuta? nu zic sa nu mai stai cu ea.dar totusi. incearca sa iti faci proprii prieteni si o sa vezi ca daca nu o sa mai asa multi prieteni comuni cu ea o sa fie mai bine. Incearca sa nu iti mai doresti asa de mult sa fie ''populara''. Ideea e sa iti faci prieteni cu care sa it placa sa stai si sa te simti bine in compania lor. O sa vezi ca daca o sa fi o prietena mai buna pentru persoanele respective si ele o sa te placa mai mult.si hei big grin viata e frumoasa si tot o sa ti se intample si tie ce iti doresti ...mereu cand am vrut ceva cu adevarat s-a intamplat.dar pentru asta trebuie sa ai si rabdare :* sper ca te-am ajutat cat de cat. daca vrei sa mai vorbim poti sa imi trimiti un mesaj cu id-ul tau si poate reusesc sa te ajut. Succes

2 răspunsuri:
| prent a răspuns:

Copiaza-ti prietena

| BlackForest explică (pentru prent):

Nu vreau asta sub nicio forma.Nu o consider un model bun de urmat numai pentru ca e populara.thinking