| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Ce urare de 8 martie as putea scrie pe felicitare la profesoare! sunt in clasa a7-a! ceva de genu:

clasa a7-a va ureaza la multi ani!

orice rapid!

Răspuns Câştigător
| libertat a răspuns:

Clasa a 7 va doreste ca ziua de 8Martie sa fie asemenea unui buchet de Ghiocei, care sa iti umple sufletul de bucurii iar pasii vetii tale sa fie parfumati de mireasma florilor de primavara.Noi va uram la multi ani!

3 răspunsuri:
| robertploae15 a răspuns:

Classicul satisfacator tuturor : Cu ocazia de 8 martie, elevii clasei a 7a va ureaza o primavara frumoasa si un 8 martie cat mai fericit! big grin sper ca ti-am fost de folos

| Roxxx_7427 a răspuns:

Cu ocazia de 8 Martie clasa noastra va doreste un sincer La multi ani tot ce va doriti in acest an.numai bucurii si toate cele bune!

| libertat a răspuns:

De 8 martie iti dorim
un buket de trandafiri
Cu petale purpurii
Din Canada adunati
Si cu dragoste suflati
Si din suflet
Inminati!
De cei dragi inconjurata!
Sarutata, mingiiata!
De pe insula furata!
Iar cind crezi ca esti uitata
Ei sa-ti dea de inteles
Ca sunt multi ce va iubesc.
Clasa a 7-a va ureaza un sincer la multi ani!rose