| Remersent a întrebat:

Ce v-ati dori sa gasiti in cadrul unui blog, articole referitoare la ce anume?

5 răspunsuri:
| Ozanaf a răspuns:

Poezii triste, povesti triste si experente de viata a unor tineri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Articole în care să văd că ciumpalacul ce şi-a pierdut 3 ore din zi ca să le scrie, a fost în stare să-şi exprime opinia proprie în legătură cu subiectul pe care l-a abordat. Şi să facă asta într-un mod realist, nu să fie plin cu duhoare de optimism şi cu clişee de genul "dacă cineva îţi dă o palmă, tu întoarce şi celălalt obraz".

| irinuk28 a răspuns:

Fiind fata, as dori sa gasesc ceva referitor la trucuri de make-up..Parerea mea...

| eduardaverescu a răspuns:

Articole referitoare le dezvoltarea personală. În ultima vreme au început să fie din abundență.