| want2bMajestic a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult d la viata?

28 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

De la viata imi doresc multa sanatate si fericire. happy Imi doresc sa am un viitor bun si o viata linistitabig grin

| elena a răspuns:

De bani ca sa dau pe sanatate.

Anna
| Anna a răspuns:

Sa ma pot bucura de ea indiferent de circumstante.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sanatate, sa ajung sa-mi vad toti copiil a casa lor(am 5 copii si doar 3 sunt casatoriti).

| psiholoaga a răspuns:

De la mine imi doresc sa ma bucur de ea. Cat despre viata... Ea doar este. Nu ii pot cere nimic. E suficient.

mlm
| mlm a răspuns:

Sa fiu sanatoasa ca restul vin singure, de fel sint o persoana foarte ambitioas.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Sa fiu LIBER. Doar in libertate pot avea grija sa fiu si SANATOS. Eventual sa am viata lunga, pentru ca sanatosi erau si cei de pe Titanic dar n-au avut viata lunga.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sanatate, implinire, recunoastere/succes, calatorii, liniste sufleteasca, si viata lunga si cat mai folositoare, pentru toti din jurul meu!

| Ben. a răspuns:

Sa -mi vad nepotii.

| dyanna a răspuns:

De la viata vreau: sa fiu sanatoasa ca sa:
-pot ajunge medic stomatolog
-pot sa ma casatoresc
-pot sa am cel putin 2 copii
-pot sa vad egiptul
-pot sa sar cu parasuta
-pot trage linie la sfarsit si sa spun cu zambetul pe buze: "asta a fost viata mea"

| borsec a răspuns:

Sa fiu sanatoasa.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Sanatate, ca-i mai buna decat toate. Dar, parca si-un dram de noroc. Vezi cazul Titanicului. Lor le-a lipsit norocul.

regis
| regis a răspuns:

Sa imi dea putin mai mult decat ii dau eu.

| anonim a răspuns:

Eu nu vreau sa fiou ipocrit, eu imi doresc sa castig la 6 din 49 lozul cel mare.in rest..., numai de bine.big grinbig grin

| selef a răspuns:

Ceva BUN.

| hashe86 a răspuns:

Sa fiu sanatos, liber, fericit, multumit de cum mi am trait o, sa pot fi eu insumi, deschis intru totul cu cei din jur dar si cu mine, sa iubesc si sa fiu iubit.

| Wtf9000 a răspuns:

Sanatate, si atat!

| tukhey23 a răspuns:

Cand am fost plecat in vacanta in Israel, tipul de la aeroport, m-a intrebat:"De ce nu alegi Hawaii?", nu i-am rasp nimic.
Deci eu imi doresc, ca restul vieti sa mi-l petrec in hawaiihee hee

| raluca_4573 a răspuns:

Sa nu imi dispara niciodata zambetul de pe buze si nici optimismul meu molipsitorlaughing...restul mi le obtin singura pentru ca sunt foarte ambitioasahappy

| sergiu25bc a răspuns:

Sa imi gasesc aleasa inimii, sa fiu si eu fericit ca multi altii, dar sa nu se termine acea fericire, sa fie pentru totdeauna. Apoi sa se auda clopotele la bisericahappySa am 1 copil maxim 2, daca va fi primul copil fetita ii voi pune numele de Florentina in amintirea mamei mele, de va fi baiat ii voi pune Stefan numele tatalui meu.

| ellai a răspuns:

Sanatate, fericire si sa realizez tot ce imi propun.

| baba a răspuns:

Să ştiu ce vreau de la ea.

| guralivul a răspuns:

Da, sa fiu sanatos. dar restul nu vin de la sine.trebuie sa lupti pentru fiecare clipa de fericire.imi doresc (si nu de la viata ci de la mine)sa am tot timpul puterea sa o iau de la inceput chiar daca vreodata voi fi la "pamant". vreau, ca orice om cred, cat mai multe clipe fericite si aceste sa fie impartite cu cei dragi mie.de multe ori daca ii vad pe ei fericit sunt si eu. nu cred ca poti sa fii fericit de unul singur.

| blackkrose a răspuns:

SANATATE.ca restul se fac toatewinking

| OvidiuMocanu a răspuns:

250 000 de euro pentru a ii cumpara o casa fratelui meu mai mic sa imi trimit parinti cu 10 000 euro in excursie iar mie sa imi schimb masina si sa imi deschid o spalatorie auto completa, bani nu aduc fericirea dar o cumpara happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a mai zis si restu...sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi mai doresc, nimic. Mi-am dorit libertate, explozie, sanatate, inedit.Problema e ca iti faci planuri de viitor iar viata este ceea ce ti se intampla si ...atat.Neasteptand nimic de la ea, te bucuri pentru orice iti ofera si atunci nu poti fi decat multumit si partial fericit.Asta-i viata!

| sheyla a răspuns:

In primul rand sanatate, iar in al doi-lea rand si un pic de noroc sentimental si material...