| PaTTy_3342 a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult de la viata?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sanatate si de ce sa mint, bani.Banii facuti de tine au alt mirossmug

| Silvia a răspuns:

Să fiu fericită şi să mă distrez. Şi sănătate doar că atunci când o ai nu prea te gândeşti la eahee hee.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa fiu sanatoasa!

| Siracuzia a răspuns:

Multa sanatate, este cel mai important lucru in viata. happy

| Rukhsandra a răspuns:

Sa am parte de tot ce-mi doresc day dreaming...

| User a răspuns:

Love(le).

| nobody_9468 a răspuns:

Iubire:X.
Bani.
Intr-un cuvant fericirewinking.

Bafta.

| Shake a răspuns:

Pai, fericire, dregoste, un servici bun, copii etc... ce isi doresc majoritatea oamenilor

| Kittynika a răspuns:

Sanatate in primul rand...si restul lucrurilor marunte care mai conteaza in viata, iubire, fericire, bani, cariera, prieteni adevarati.

| Imonettex a răspuns:

Un trio esentzial:Sanatate, Noroc, Iubire. Daca le ai pe astea le ai automat si pe celelalte.big grin

| madalina2727 a răspuns:

Sa fiu sanatoasa si sa nu depind de nimeni nicioadata.

| hhhdd a răspuns:

Sanatate vesnica.

| Ale_8242 a răspuns:

Sa fiu iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani, respect, sanatate, putere.