| anonim_4396 a întrebat:

Ce va doriti de 1 iunie? Cele mai frumoase rasp Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Lcrrr a răspuns:

Vreau ca 1 iunie sa fie o zi in care sa ma simt ca un copil. Sa sar coarda, sa ma joc, sa ma plimb cu rolele, bicicleta si trotineta, sa desenez pe jos cu creta, sa ma invart si sa simt ca plutesc si nimic nu ma poate opri. :-x.

3 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Eu imi doresc doar fericire si sanatate, acestea sunt importante restul le pot cumpara si eu...

| mariamagdalena09 a răspuns:

Sa vina iubi meu akas, Fundaaa?

| lipitoOarea a răspuns:

Ca toti baietii sa nu mai fie asa de copii!(chiar daca nu se poate indeplini)