| 43v3r a întrebat:

Ce va doriti de Craciun:X
Mai credeti in Mosul?

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Evident! cred in Craciun, in Mosu'.:X e atat de frumoshappymi-a luat iubi bradut artificial si beteala ieri. l-am luat din timp ca se vor tipla preturileoh go on. abia astept sa simt aroma Craciunului. mireasma de brad combinata cu miros de vin, sarmale, zapada, portocaletongue am si acum in frigider sarmale si salata de boeuf, dar nu se compara.Craciunul e unic.si apropo de intrebarea ta.imi doresc sa fiu fericita. o sa fiu atunci cu iubitul si mama mea si o sa fie perfect. dar totusi, cel mai frumos dar ar fi sa ningahappytu ce cadou ai vreabig grin?

14 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Mosul nu exista.Nu mai cred in el de la 6 ani. Dar "spitritul mosului", adica cel de a darui, in acela cred. mi-ar placea sa petrec un craciun de moda veche cu familia si sa ninga happy. Iar despre lucruri materiale, mi-ar placea o carcasa la telefon si o haina(ori haina de iarna, ori set fular/esarfa cu manusi si o caciulita dragurabatting eyelashes ) Cam atat.

| Psihiatra a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca mi-asi dori un craciunel frumos(cu accent pe frumos), impachetat cu o panglica rosie sub brad laughing Stii la ce ma refer prin craciunel, nu? raised eyebrows rolling on the floor

| pwp a răspuns:

Eu imi doresc un catelus de la,, mosul tata'' rolling on the floor

| Tourniquet a răspuns:

De Craciun imi doresc in primul rand : fericire, sanatate, iar, ca si cadou imi doresc un telefon LG Cookie-Fresh. happy
In "Mosul" nu mai cred deoarece am crescut, iar parintii mi-au spus adevarul laughing!
Pa, pa!

| Ana a răspuns:

Mosul meu e tata, pai imi doresc ceva dulciuri, ceva hainute etc

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Nu mai cred in Mos Craciun...pentru ca am crescut si nu mai este magia aia care era atunci cand eram mica...de fiecare data de craciun primesc bani ca sa imi cumpar eu ce vreau!

| carminaburana43 a răspuns:

Nu cred in Mos dar mi-ar placea o saptamana de concediu si mi-ar placea multe dar macar sanatate sa avem si atunci avem de toate.

| clauss a răspuns:

Cred in spiritul lui, nu neaparat in mos, iar de craciun ce mi doresc, nu stiu, sanatate si o prietena

| LoveGivesYouWings a răspuns:

De crezut nu mai cred sigur de vreo 3, 4 sau 5 ani si habar n-am ce vreau... a da vreau o placa de par dinaceea subtire 5 in 1 big grin

| maryy a răspuns:

De Craciun mi-as dori un laptop.Mos Craciun este doar aceea magie care in copilarie te face s-a visezi departe cu ochii deschisi, si bucuria pe care o ai in suflet ca ai fost si tu copil.De Craciun toti ne dam seama ca in sufletul nostru mai suntem niste copii care asteapta daruri.

Răspuns utilizator avertizat
| Allé_3818 a răspuns:

Nu mai cred in Mosu`tongue... da ar fi f. tare sa fii existatlaughing. Si mi-as dori o chitara.happyfundita?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu am spus ce-mi doresc de Craciun. Ce, numai eu sa stau sa ma gandesc ce cadou sa le fac altora?devil
Ce pot sa-mi doresc? Sanatate in primul rand.As vrea de Craciun sa fie toata familia acasa. Dar nu se poate...
Mosu' va exista mereu in sufletele noastrewinking

| eaesteperfecta a răspuns:

Eu am 13 ani poate va veni cu niste dulciuri poate o bluza ceva oja machiaje acum e varsta aceealaughing pai si cemi dorect drept niste dulciuri multe si tot felul de oje si sclipici din astea

funda:X sunt mare de alceva n-am nevoie:X