| Enterzise a întrebat:

Ce va enerveaza/deranjeaza cel mai mult la o persoana/la un prieten?

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Comportamentul.
Ori țipă ca nebunii pe stradă, ori imită un animal, ori mai găsesc ei ceva să facă.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dheutsik a răspuns:

Cel mai mult ma doare faptul ca mint sad.

| NoNameexd a răspuns:

Pe mine ma deranjeaza faptul ca atunci cand sunt persoane noi, ma mai lasa cateodata pentru ele, ceea ce inseamna ca nu imi sunt toti prieteni adevarati. Faptul ca fac ca toate alea pe strada nu este un lucru deranjant pentru ca iti accepti prieteni cu bune si cu rele. Vorba aia nu toate cunostiintele se numesc prieteni. happy

| HELBINSKI a răspuns:

Ma enerveaza persoanele false. Care cand esti pe mess (sau altceva.) zic: buna ce faci :*:*?! iar in realitate te trateaza cu fundul.
Si desigur, urasc persoanele ingamfate, fitoase care se cred destepte si se lauda cu asta prea mult.Incearca sa dea maxime si sa ii faca pe cei din jur sa se simta prost. happy