| buubuu a întrebat:

Ce va place la un/o baiat/fata? Ce nu va place?
pentru cel mai bun rasp

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

La un baiat imi place atunci cand este grijuliu cu fata, ii da atentie, ochii lui big grin, personalitatea.
Ce nu imi place?
Cand ii vad ca vorbesc intr-una de metin sau de alte lucruri plictisitoare.
big grin

| BananaUcigasa a răspuns:

Pai la o fata sa fie sincera daca e ceva sa imi zic in fata nu sa ma barfeasca, spontana, ochii sunt cei mai importanti de obiceii ochii vb mai mult decat gura, si nu stiu dc dar imi plac fetele mai micute de inaltime big grin baieti(tovarasi) de treaba, caterincosi, de incredere, sociabili big grin

| Libelle a răspuns:

Ce-mi place...sa fie sincer cu mine, sa nu-mi vorbeasca urat, sa arate faptul ca il interesez.Vocea...sa fie o voce calda, care sa ma linisteasca si sa vad eu ca are ceva aparte care ma atrage.
Nu-mi plac minciunile, lucrurile ascunse, injuraturile, jignirile si violenta.