| Ciprian271 a întrebat:

Ce va speria in copilarie sau va sperie in continuare? Si de ce?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

laughingMie, atunci cand eram mica imi era foarte frica de tiganilaughingCredeam caa femeile alea cu fuse lungi vor sa ma furelaughing
Acum nu imi mai e frica de ele smug big grin
Acum imi e frica de matze worried laughing

| Silvia a răspuns:

Fuste* lungi
Si..imi e frica de matze ptc au privirea aceea patrunzatoare...brrr worried
big grin

| Lumy a răspuns:

Gandacii, nu-i suport

| gyanina a răspuns:

Pe mine moarte si accidentele... nu stiu dcsad

| gabitzu_8696 a răspuns:

Pe mine cel mai mult ma speria atunci cand eram singura in intuneric deoarece mi se parea ca cineva ma urmarestehee hee

| maria91r a răspuns:

IN copilarie ma speriau foarte tare povestile cu fantome si varcolaci.nu mai puteam sa dorm noaptea din cauza asta. tin minte ca odata am vazut un film ffoooaarrtttee horrorlaughing.am ramas socata.desi acum ador filmele horror!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insectele, in special paianjenii! Imi e foarte frica.Atunci cand vad un paianjen incep sa tip...ma sperie foarte foarte foarte tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma speria un elefant mare de plus big grin. Era pe scaunul din sufragerie, un loc inalt si inspaimantator si ma privea cu ochii lui cusuti si zambea la mine asa de viclean parca voia sa-mi spuna "Vino la mine sa te mananc ". Il am si azi, dar de data asta ma asteapta in debara big grin