| anonim_4396 a întrebat:

Ce vede prima data o fata la un baiat?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Depinde de fiecare fata la ce vrea sa se uite prima data la un baiat,unele se uita la ochi,altele daca e frumos sau urat, altele daca e matur sau copilaros, alele daca e destept sau prost.Fiecare fata are percepi diferite.Eu de exemplu prima data ma uit daca e asiatic sau nu laughing

9 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Portofelul sau masina.

| Dakota a răspuns:

Pai... ZAmbetul ochii. privirea...day dreaming corpul bine acum depindelaughing
Felul cum vorbeste. cum se exprimahappy cat de baiat e happy
Sper ca te.am ajutat happy

| SoNevable a răspuns:

Caracterulbig grin

| Satisfaction a răspuns:

Eu daca ma uit la un baiat nu vreau sa fie un zgulit trebuie sa arate cat de cat bine apoi ma uit la ochii lui.Culoare si din priviri inteleg destul de multe apoi restul... felul lui de a fi si etc!

| yomikutzaskumpy a răspuns:

Stilu de haine, freza, ochii

| MrsMary a răspuns:

Hmm cam greu de raspuns, depinde de la o persoana la alta. de obicei fetele se uita prima data la ochii baietilor [ la privirea lor]. apoi aspectul fizic/ mentalitate. depinde de fata

| Adia_7139 a răspuns:

Depinde de fata laughing oricum, cred ca ochii, buzele, tenul, parul... apoi restul

| Leiandra a răspuns:

Multe fete nu au curajul sa recunoasca datorita anturajului, dar prefera o atitudine gentila, dar care sa le poata domina. Daca vrei sa te placa fetele, trebuie sa fi tandru dar cu atitudine dominanta. Atentie! Dominant NU Posesiv! succes.

P.S. nu uita sa fi romantic nu doar tandru.

| mary_4977 a răspuns:

Sa arate bine ca nu cred ca cuiva ii place de cineva urat s dupa aia il mai cunosti