| Timeea2001 a întrebat:

Ce veti gati de revelion?

Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Mama mea face drob, chiftelute, salata beof, salata de vinete, salata de cartofi.Dar oricum, noi mergem cu niste rude la un restaurant.Iti doresc un An nou plin de fericire!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pastrav si oua umplute

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sarmale,chiftele,salata beouf, peste, friptura, ceva prajituri, racituri...
*-*

| IsabelaIssa a răspuns:

Nimic. Gatesc altii pentru mine happy

| Andya a răspuns:

Eu și mama mea facem asa: sarmale,salata beuf,drob,salata de pui și, evident, prăjiturele happy
Cel mai frumos, de Revelion, sa ai masa plina happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal, cred ca o sa fac ceva carne la gratar...
mama face ceva tort...

| traian30 a răspuns:

Pai noi facem : sarmale, chiftele, MBS, salata beouf(un pic cam greu la stomac da o data pe an e revelionul nu?)