| denisa_4116 a întrebat:

Ce veti sa va faceti cand veti fii mari?

Răspuns Câştigător
| Maiels a răspuns:

Pff medic ca sa pot ajuta oameni saraci, nu accept mita, la saraci fac pe gratis bogati ducase dracu le cer cat mai mult

10 răspunsuri:
| anduta160 a răspuns:

Psihologhappy

| xFaith a răspuns:

Educatoare de lba engleza happy dce? pentru ca adorr copii si limba engleza ^_^ uh ce vrei sa te faci cand vei fi mare?

| Fetita a răspuns:

Chirurg sau medic legist, la asta ma mai gandesc. Dar u?

| pengu a răspuns:

Pai... psiholog big grin... de care inca nu am aflat thinking

| vortex12 a răspuns:

Daca castig la superbingo... un lenes care sta la televizor si se plimba in mertanlaughing
Daca nu as vrea un inspector alimentarbig grin

| fluturas a răspuns:

As fi vrut profesoara de engleza sau psiholog, dar totusi mi'ar place stewardesa, avocat sau contabila ...inca ma mai gandesc big grin desi multi ma vad profesoara, invatatoare, doctor psihiatru sau psiholog big grin

| KingBaroneT a răspuns:

Inspector alimentar si vad ca mai sunt cu gusturile mele poate o sa ma gasesc cu el

| Roxy a răspuns:

Stomatolog:X
Vreau o lume plina de zambete imaculate:Xbig grin

| Razvan a răspuns:

Sa zicem ca inca nu m-am decisthinking Mai am timphee hee

| wish221 a răspuns:

Pe mine intotdeauna m-a pasionat viata dupa corine si sub ea...as vrea sa fiu actrita.Insa,pe de alta parte, intotdeauna mi-a placut sa stiu ca am ajutat pe cineva. E un sentiment foarte placut, de aceea imi face cu ochiul si meseria de psiholog.happy