| Smile_9049 a întrebat:

Ce vezi atunci cand te uiti in ochii ei(lui)?

Răspuns Câştigător
| Alternosferatul a răspuns:

Heey!
O simpla privire este pecum o floare fara petale. Doar cand ma penetreaza cu privirea, se uita in ochii mei si spune ce ganduri "ascunse" imi trec prin cap simt fluturi in stomac. Doar cand se lipeste de mine, ii pot simti inima pulsand, se apropie de fata mea si. spune ca 'Nu'í momentu' potrivit' simt ca o ravnesc. Doar cand imi arunca acel zambet pervers ma face sa ma simt ca si cum lumea e a mea. Numai cand...

8 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Eu iubire, sinceritate si chiar cand minte imi dau seama

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Vad ochii caprui

| BadBoyCristy a răspuns:

Sentimentele lui(ei). Majoritatea sentimentelor se vad prin ochilaughing.

| ღLaviღ a răspuns:

Buna...
Unii spun ca atunci cand te uiti in ochii omului pe care il iubesti simti iubire...
Ok...E adevarat...Dar ma intreb numai atat?
Eu cand ma uit fix in oschii lui as da toata lumea la o parte doar sa il vad...
Intere noi e o foarte mare sinceritate
Deci eu pe lanaga iubire mai vad si sustinere si supunere
Dar fiecare cu felul lui de a fi...
Foarte interesanta intrebarea e una din intrebarile pe care nici eu nu stiu sa le raspund...

| RaulxD a răspuns:

Ma vad pe mine laughing!

| dizu a răspuns:

Vad baiatul din visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.

| tflkj a răspuns:

O bestie urata. Si cand ma uit la ea la fel big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai destept si frumos om din lume. :X