| Wachiutău a întrebat:

Ce vezi când te uiţi în oglindă?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Cel mai bun prieten.

5 răspunsuri:
| Anname a răspuns:

O noua viata, total diferita, opusa si tacuta. O viata ce ma reflecta si vede tot...o imagine de mult uitata si revazuta in lumea de apoiwinking

| DarkShaodw1 a răspuns:

Pe mine:d Vad trecutul, prezentul si viitorul meu prin mine!
Stiu ca am privit si ieri in oglinda, asa cum privesc si azi si cum voi privi si maine...

| Deeaa_8846 a răspuns:

Ma vad pe mine...o fata foarte complexata...crying

| natalyia a răspuns:

Ma vad pe mine.o copila frumoasa foc rasfatata, nebuna, amuzanta cu parul des si frumuos. nu ma laud dar is frumoasa. asa imi zice lumea laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In oglinda ma vad pe mine trecut prezent si viitor cum secundele trec cand ma uit in ealaughingbig grin