| ArexuDeea a întrebat:

Ce vi se pare asa super la valentine s day? Cui ii place sarbatoarea asta si cui nu?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Fara suparare, dar sunt de acord cu Biiiaaa
Daca nu ai "pereche" atunci nu e nimic de sarbatorit. Poate spuneti ca sunt mai sadica de felul meu, sau mai negativista, dar e o zi care imi aminteste, mai mult decat celelalte ca nu existaacea persoana potrivita pentru mine

11 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Mie mi se pare foarte NASPA. [scuze]
Adica sa irosesti banii pe o "sarbatoare", care nici nu e asa importanta si poate ca nici nu ti'e returnat favorul?!
Neaa.

| M3HappyKid a răspuns:

Mie una `mi place:X:X
e frumos cadourismug indragostiti pe stradasmug

| adelutza29 a răspuns:

Pai ii fain cand ai un partener dar cand nu ai te cam enerveaza ca toti vorbesc despre asta si tu nu ai nimic de zic.
Eu personal sunt indiferenta.

| Zuzzy05 a răspuns:

Sincer pentru mine e o zi obisnuita ca nu cred ca voi primi ceva de la cinevalaughing asa ca...
Ma voi bucura daca vreo prietena de-a mea va primi ceva cadou sau asa...tongue
Pentru 2 indragostiti cu siguranta e o zi speciala, cum e aia : "love is in the airbig grin"
Tie iti place sau nu happy?

| Cosmin3D a răspuns:

Nimic! Urasc romantismul >:p.

| KillerNrOne a răspuns:

E ceva frumos dar fara sens.Fu.ck valentine s day o sa ajungem sa sarbatorim si ziua recunostintei!

| JuLien a răspuns:

Ma putea sa fie si ziua lu peste.numai sa nu trebuiasca sa mai luam cadouri! e criza!:-s

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Mie nu! Consider ca este cea mai siropoasa si nesuferita zi oh go on

| AdamBlack a răspuns:

Nasoala rau![scuze]
De cand eram mic credeam asta si o sa cred asta pana cand o sa vad ca o sa am cu cine sa o "sarbatoresc".

| pwp a răspuns:

Mie nu mi se pare nimic super!
e o sarbatoare stupida a americanilor.
toate acele inimioare rosii si cupidonii aceia care arunca sageti in oameni!
nu-mi place!

bye-bye

| miley123 a răspuns:

Asa si asa ...pai valantine s day nnui o sarbatoare a romanilor...mai este si dragobete si e sarbatoare ca si valantine s day doar ca e in vers. romana si mai mult imi place dargobetele