| aead a întrebat:

Ce vi se pare mai greu la bac? biologia sau chimia?

5 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Acum la ora actuala mi se pare mai grea biologie, dar depinde si de puterea de a intelege cele doua materii si de care iti place mai mult. Cred ca esti pe profil mate-info daca nu ma insel. Oricum este alegerea ta, nu a noastra. Pana la urma amandoua sunt grele mai mult sau mai putin.

| Anca95 a răspuns:

La biologie e mai usor, parerea mea pentru ca acolo stii ca inveti si o sa stii, insa la chimie e o loterie. Daca esti elev de nationala da la chimie daca nu, la bio (repet este parerea mea)

| NoChanceForUs a răspuns:

Biologia uneori.

| Skat3r a răspuns:

Pai depinde pentru mine este Chimiawinkingbig grin

| Ppitzzi a răspuns:

Biologie.e singura care nu are legatura cu matee.si plus ca are logica.e din corpul uman.nu e cu numere date si altele big grin