| CaleaCeaDreapta a întrebat:

Ce viitor tiai face pentru tine si familia ta, unde anume aici sau dincolo ca este mai bine este mai multa organizare dincolo? Id mes ingerasu_dulcepufos sa vorbim despre orice legat de viata.

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Sincer...este mai multa organizare in strainatate, dar nu am de gand sa plec.Cine stie? poate imi voi schimba parerea peste ani dar si daca ar fi la o adica sa plec as pleca cu familia pe care mi-o voi intemeia.Nu vreau sa stau departe de copii sau de sot pentru ca stiu cum e sa nu ai mama aproape cand ai nevoie de ea, sa-ti dea un sfat, etc.Deci ma tin de scoala si voi face tot posibilul sa raman aicibig grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu voi avea familie niciodata. Asa ca o sa ma descurc la cont propriu.

| XK a răspuns:

thinking Pai oricum voi da tot ce am mai bun pentru familia care o voi construi, nevasta si copii mei merita tot ce este mai bun...2) pai pentru inceput, afara, vin in tara in momentul in care iese ala mic, vreau sa traiasca in RO, chiar daca este o tara de ****, este "acasa"

"poate nu-i cel mai marfa loc, dar nicaieri nu-i ca acasa"