| KoWalSky a întrebat:

Ce vrea sa zica o fata cand zice ca e suparata dar nu stie de ce?

Răspuns Câştigător
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Are o stare naspa. E mai mult trista. Pentru ca intre trist si suparat e o diferenta.
Trist esti fara motiv, cu stare naspa.
Suparat ai un motiv.

Poate are o stare mai naspa. Toti avem asta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e hotarata, habar n-are ce vrea dar simte ca ceva nu merge bine. Daca tu simti ca e suparata pe tine sau pe felul cum te-ai purtat cu ea, nu te agita mult(mai ales ca n-a recunoscut motivul). Da uitarii situatia si fa-o cat mai vesela happy.

| BingBang :D a răspuns:

1 Nu are chef de vorba
2 E plictisita
3 E obosita :
4 E prea ocupata sa vorbeasca

fundita?

| Bacemi a răspuns:

Inseamna ca pur si simplu are o stare de neliniste. Nu are siguranta viitorului. Nu stie ce sa faca si o apasa multe chestii.

| ana1234 a răspuns:

Eu de obicei ma supar pe prietenul meu cand nu ma baga in seamawinking

| KoWalSky explică:

Ms de raspunsuriwinking

@Pink: iti dadeam tie fundita daca nu o cerseailaughing