| mishu112 a întrebat:

Ce vrei sa faci maine? cel mai elaborat raspuns castigahappy

Răspuns Câştigător
| Lucinca a răspuns:

Maine vreau sa merg la strand cu prietenii mei sa ma distrez
sa inot si sa ma simt bine
o sa facem mai incolo si un mic gratarel foarte gustos
cu fripturi si asa mai departelaughing
apoi o sa dorm restul zilei de oboseala sau o sa ies pe afara sa ma distrez pan fata curtiibatting eyelashes

5 răspunsuri:
| andreea_3445 a răspuns:

Maine vreau sa fie cea mai relaxanta zi! Asta-i clar!
Acuma ca au trecut banchetu, festivitatea.alea alea.
vreau sa lenevesc in pat!:X
Mananc,beau[depinde cewhistling], ma holb la un film, doua, trei; ...dorm.ascult muzica.mananc.si dorm:X

| FoarteLetargic a răspuns:

Ma trezesc, mananc, ma duc la fotbal, vin sa mananc, plec la fotbal, vin, mananc si ma culc...Si cand m-am trezit era dimineatalaughing

| Andreea_5571 a răspuns:

Pai maine am bal. Ma trezesc, ma duc sa ma coafez, apoi ma imbrac elegant si gata de party! Probabil o sa dansez nonstop pana o sa cad din picioare apoi o sa ajung si pe acasa. Dupa ce imi revin incep sa vorbesc neconntrolat tot despre...ghici ce? Bal si o groaza de impresii, pana o sa adorm cu gandul la bal. Numai despre baaaal! Tu ce faci? laughing

| Tourniquet a răspuns:

Ma trezesc, peste o ora beau cacao cu lapte sau mananc ceva, stau la calculator, ies afara...

| Dash a răspuns:

Voi supravietui... cum pot...