| anonim_4396 a întrebat:

Ce vreti sa deveniti in viata? Motivati raspunsul! Funda! happy

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Arhitect,pentru ca imi place desenul si pentru ca imi doresc sa construiesc case pentru cei sarmani

| AFR81 a răspuns (pentru KamaSutra):

Case pentru cei sarmani? Crezi ca asta fac arhitectii? Sincer sa-ti zic, cand o sa te vezi acolo, n-o sa stii cum sa faci bani mai multi, n-o sa stii de unde sa iei spaga mai groasa. Daca o sa faci case pentru cei saraci, o sa faci doar pentru ca un om potent financiar care doreste sa faca o fapta caritabila va apela la tine, te va plati, iar prin tine va construi un camin acelei familii. Ma indoiesc ca tu din buzunarul tau vei face case oamenilor nevoiasi.

| KamaSutra a răspuns (pentru AFR81):

Ba chiar asta voi face

11 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Un om care să nu-i fie ruşine de ce este.

Atât vreau

| AFR81 a răspuns (pentru Dariusuu):

Cu toata stima prietene, dar nu emani respect, ca sa zic asa, daca scrii "care" in loc de "caruia" laughing

| Dariusuu a răspuns (pentru AFR81):

Am greşit. Sunt om nu robot care să funcţioneze la parametri optici dar nu aici vreau să ajung.
Crezi că sunt o persoană care să te atace prin jigniri şi vorbe copiate de pe net? În niciun caz!

Poate că ai vrut să mă pui într-o lume proastă şi atât dar nu prea ai cum atât cât mai gândesc din când în când.

O zi frumoasă.

| syd2 a răspuns:

Vreau sa devin presedintele Rusiei pentru a crea imperiul Ruso-European si pentru a face o lume mai buna sub conducerea mea, voi face o lume mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

încă nu știu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Web designer și/sau instructor de parașutism. Nu sunt nevoit să-mi motivez răspunsul.

| Kennedy97 a răspuns:

Trebuie să ai nişte atu-uri. De exemplu,am văzut mai jos nişte posibil viitori arhitecţi,pentru că le place desenul. Îţi trebuie şi talent.
De exemplu,pe mine mă ajută fizicul, sunt mai "solid", înalt, şi mi-am propus, ca după ce termin liceul, să încerc să admit la o şcoală militară de subofiţeri de jandarmi.

| AsteptareaMoarteNuAre a răspuns:

Momentan nu stiu, dar voiam sa fiu arhitect pana acum cativa ani cand nu m-a mai interesat domeniul. Neavand computer de la o varsta mica desenam mult si ce desenam construiam din piese de lego si ajungeam sa fac lucruri complexe.

| andrreeaoana7 a răspuns:

Inca nu stiu nu m-am gandit niciodata!