| emyly00 a întrebat:

Ce vreti sa va faceti cand veti fi mari eu vreau bucatareasawinking?

Răspuns Câştigător
| kyara10 a răspuns:

Pai vreau sa fiu doctorita sa vindec oamenni imi place sa ajut

| emyly00 explică (pentru kyara10):

Voco,...u tiai pus fundita...sad

8 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Spiderwoman.

| 5a a răspuns:

Vreau sa ma mantuiesc, asta conteaza pentru mine happy restul lucrurilor sunt trecatoare... indiferent ca esti gunoier sau director toti o sa-i ajungem in fata lui Dumnezeu si o sa ne judece.

| emyly00 explică (pentru 5a):

Huuuuuuuuuuuuuu, crestinul

| amdr001 a răspuns:

Pai... eu trec in clasa a 8a, si sunt foarte buna la instrumentwinking acela fiind "viola" e foarte putin mai mare decat vioara acest instrument, dar mentionez k nu e violoncel... poti sa cauti pe google daca te intereseaza cam cum arata o "viola", deci vreau sa devin prin mult mult mult studiu, excelenta, multe progrese, responsabilitate, o cantareata in filarmonica in alta tara, k la noi nu e prea bine platita filarmonica straight face asa ca as vrea in strainatate sa fiu intr'o filarmonica, daca nu, profesoara de viola la scoala unde deocamdata invat de la altii happy sper sa devii ce iti doresti si mult spor! :* poti sa imi trimiti te rog de unde ti'a venit pasiunea ta pentru gatit? daca vrei, iti spun si eu de unde mi-a venit pasiunea pentru muzica si acest instrumenthappy cum vreiwinking dar vreau sa stiu mai bine cum ti'a venit aceasta pasiune si gandwinking

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Traficanta de droguri laughing o sa urmez j o facultate deci. am ganduri serioase rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Tania15 a răspuns:

Cantareata.big grin