| aLexuK a întrebat:

Ce ziceti are rost sa tot comentez la parinti cand te tot cearta sau te trimit undeva?laughing

4 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Nu, n-are rost si n-au cum sa te trimita nicaieri laughing Eu ii injur in mintea mea, dau cu pumnii in perete, uneori le raspund, dar n-au ce sa-ti faca. Te vor suporta pana la 18 ani, dar daca sunt parinti d-aia mai comunisti nu sti ce se poate intampla. Totusi, parintii tot parinti raman big grin

| AnneMarri a răspuns:

De ce să comentezi? Ştii tu ceva mai bine decât ei, ca să ai dreptul ăsta?

| Amy a răspuns:

Buna! nu cred ca este frumos in primul rand sa comentezi, intrucat sunt parintii tai.Insa le poti spune cu frumosul ceea ce te nemultumeste. bafta!

| ZambetuCulorilor a răspuns:

Tot timpuuullaughing