| byu_5076 a întrebat:

Ce ziceti. daca imi place de un baiat ar fi ok sa il chem la suc? Sau sa astept sa faca el asta?
Nu ar fi prea ciudat sa il invit eu?happy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cristea a răspuns:

Fa-o daca ai ocazia, sau mai tarziu vei regreta ca nu ai facut-o.

8 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Si atunci cum ramane cu feminitatea si barbatia? cocosul si gaina? barbatul si femeia?
nu! eu cred ca o fata trebuie sa isi pastreze orgoliul de femeie, feminitatea si demnitatea si sa se lase invitata de catre baiat, nu sa invite baiatul.
si plus de asta nu uita ca barbatii adora sa peteasca, sa agate fete, adora sa simta ca ei sunt cei are conduc flirtul, ca ei sunt cei care pun punctul pe i intr-o relatie.
in mod normal asa ar trebui sa functioneze lucrurile intre cele doua sexe.
afla daca te place, apropiete de el si arata-i, da-i de inteles ca il placi si tu. daca te place cu adevarat si te vrea cu adevarat, oricat de timid ar fi o sa te invite el pe tine sau o sa faca el primul pas pentru ca voi doi sa fiti impreuna.

| ionika17 a răspuns:

Poi daca nu iti va zici niciodata nimic? eu zic ca si fetele poate sa intre cu baietii in vorba.Este scris undeva ca totdeauna baiatul trebuie sa faca primul pas? mai intrati si voi in vorba cu baietii.Pa pa

| dutsa24 a răspuns:

Sincer eu nu as avea curajul sa invit un baiat la un suc. mi se pare straniu, daca as fi in locul tau as astepta sa faca el primul pas, dar daca nu esti sigura ca el va incerca sa te scoata vreodata la un suc fa tu primul pas ca sa nu iti para rau mai tirziu., eu din simplu fapt ca sint mai timida de multe ori am de pierdut///
bafta

| Andr3yCzz a răspuns:

Hmmm...ar fi cam ciudat dar. daca el n-o face, fa-o tu laughing

| sixtythree a răspuns:

Pai daca vrei sa-l inviti tu inseamna ca-l iubesti mai mult decat el pe tine. Sau si daca-l inviti poate o sa se simta si o sa te invite el. Io zic sa incerci sau macar sa-i dai de inteles ce insinuezi...

| TheCoon a răspuns:

Parerea mea e ca si fetele pot face o asemenea miscare doar ca nu stiu daca te place.Ar trebui sa afli asta, iar asa nu va fi o problema iesitul cu persoana respectiva.happy

| ddelia14 a răspuns:

Nu chiar de loc. daca sunteti prieteni nu se va supara dar daca nici nu te stie e mai bine sa nu il invitilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei baieti le invita pe fete, dar nu iti fie rusine invita-l!big grin