| IzukKka a întrebat:

Ce ziceti de ce carti sa ma apuc Micutele Mincinoase (Pretty Little Liars), Jurnalele Vampirilor (The Vampire Diaries) sau Cercul Secret (The Secret Circle)? Help me!

5 răspunsuri:
| Madilyn a răspuns:

De Micutele Mincinoase nu am auzit, Jurnalele Vampirilor ma scot din sarite, deci iti recomand Cercul Secret [ Plus ca are si un nume interesant.happy ].
Sper sa-ti placa. smug

| CGAlexandra a răspuns:

Eu iti recomand The vampire diaries.Mie imi place.
Pretty Little Liars..nu am vazut nici un episod, dar am inteles ca este interesant.

| Ana_7904 a răspuns:

Cercul secret happy

| IzukKka explică:

Deci sunt 2 "voturi" pentru Cercul Secret... sa vada pana maine daca mai raspunde careva la intrebare happy si daca nu ma apuc de Cercul Secrethappy

| iustina199 a răspuns:

Ti-as recomanda The Vampire Diaries, apoi poti incepe cu Cercul Secret apoi Micutele Mincinoase Funda?>