| Bogdana a întrebat:

Ce ziceti de combinatia dintre un doi scorpioni(zodii), ati avut experiente? daca da cum a functionat si cum voi fetelor dar si baieti ati trezit interesul pentru partener? asa cateva detalii...cum v-ati inteles, cum ati inbunatatit relatia...Si stiu ca poate o sa imi spuneti ca nu totul tine numai de zodii si asa este.bineintels ca nu totul tine numai de zodii... dar mie imi plac si zodiile, compatibilitatile dintre zodii... Daca ati putea sa imi raspundeti v-as fi recunoscatoare.Multumescwinking

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Buna
eu si prietenul meu suntem scorpioni si ne intelegem destul de bine din aproximativ toate punctele de vedere.adica ne ajutam unul pe altul la nevoi, discutam orice si avem incredere deplina suntem pasionali si de multe ori gandim la fel unele probleme.
sunt insa si exceptii:ca spre exemplku fiind amandoi zodii puternice, avem caractere la fel de puternice si ne mai certam...insa de multe ori incepe de la mine, el ca baiat e mult mai calm, ma asculta si tace. dar cand problema este mai grava izbucnim amandoi...stim sa tinem in noi ce ne doare, nu facem reprosuri pentru ca asta ne.ar afecta si relatia dar ne spunem intr. un mod mai placut ceea ce ne deranjeza unul la celalalt...
acum depinde mult si de temperament, de gandire de firea fiecaruia, cum ai spus si tu nu doar zodia conteaza...
de imbunatatit relatia noi nu am avut ce imbunatati, decat faptul ca am lasat mai mult unul de la celalalt, ne.am dat seama k ne iubimsi nu are rost sa ne certam din nimicuri care ne afectau pe multe planuri...
intrebai cum am trezit interesul:pai prietenul meu mi. a placut din prima clipa ca desi parea genu'ala de baiat de cartier s. a dovedit a fi unul sensibil si foarte destept.noi de la prima intalnire am aviut ce vorbi, nu ca in alte relatii cand nu mai sti ca sa zici si ce discutii sa mai abordezi.si de asemenea nu ma plictiseam cu el.am vazut ca are un suflet mare si mi. a demonstrat in multe lucruri ca ma iubeste...eu nu stiu cum i.am trezit lui interesul pentru ca sunt mai rea de fel. pur si simplu am fost eu.cu el nu trebuia sa-mi pun o masca pentru a fi o alta fata
eu cu prietenul meu suntem de aproape 2 ani impreuna si am trecut prin multe...acum depinde de la cuplu la cuplu

3 răspunsuri:
| Bogdana explică:

Si scuzati greselile de scriere de la inbunatatit...am incurcat ''n'' cu ''m'' si acolo la intrebarea aceea: '' si voi fetelor dar si baieti am uiata sa pun ''cum'' ati trezit interesul...

| marsy a răspuns:

E o combinatie puternika. nu e prima data cand ma intilnesk cu un baiat skorpion. Sintem ambii pasionali. semanim mult. avem acelasi caracter. sh ne intelegem bineeeee. dar uneori nu poate fi la fel. desigur. conteaza sh persoana...Pai. caatare nu prea conteaza atit de mult zodiile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt scorpion si iubitul meu la fel. Avem o relatie de apx 5 ani si e totul din ce in ce mai frumos!
pe. s. Nu suntem deloc gelosi!