| Karan2000 a întrebat:

Ce ziceti, Diaconescu Presedinte?

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Doar daca vrem sa se transforme intreaga tara intr-un loc de pelerinaj pentru clarvazatoare, vrajitoare, pastori improvizati, naturisti si alte specimene. Vom justifica astfel cunoscutul calificativ, restrictiv, de "tara a lui Dracula"!

| Crisu a răspuns:

Daca vrei sa ia tara foc, sigur! El nu e in stare sa lege 2 cuvinte si vrei sa reprezinte Romania? Nu ajunge ca tara asta e vai de mama ei si cu Basescu? Dar cu Diaconescu?

| fabiola a răspuns:

Super, cu Barbu prim ministru!