| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti sa ma inscriu la Dragobete (un fel de Balul Bobocilor)? Sunt o fata destul de sociabila cunosc 2 dintre cele care organizeaza, nu cant, dansez : rock'n roll, vals, remix-uri de asta ca la nunta laughing (principalele), organizatorii au zis ca nu trebuie sa ne pregatim cu ceva, am 1.60-1.62, nu sunt foarte populara
Pareri si sfaturi?

1 răspuns:
| AndreeeMariii a răspuns:

Pai de ce sa nu te inscrii? Si parerea mea e ca nu trebuie sa fi populara ca sa te inscri, balul nu e numai pentru cei populari e si pentru ceilalti, si daca nu trebuie neaparat sa pregatesti ceva e ok sa te duci:*.