| yoana_2134 a întrebat:

Ce zodie sunteti si ce zodie v-ar place sa fiti?

18 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Sunt zodia Gemeni şi îmi doresc să fiu tot zodia Gemeni. happy

| 女明DongRi a răspuns:

Sunt Taur si imi place f mult zodia mea.happy Tu ce zodie esti si ce ti-ai dori sa fii?

| Karinakari99 a răspuns:

Sunt zodia fecioara.Nu-mi doresc sa fiu in alta zodie.Imi place zodia in care sunt.

| Lucinca a răspuns:

Iooss specialalaughing) am zodia scorpion si imi place sa fiu zodia asta pentru ca sunt un fel de scorpieelaughing cateodatalaughing

| Danyel a răspuns:

Sunt in zodia Varsator si imi place sa raman asa.

| Roooxy a răspuns:

Eu sunt Rac:X!happy
Si imi place zodia mealaughing
Pupici:*

| partygirlcool a răspuns:

Fecioara dar as vrea sa fiu rac.

| GFantastikBaby a răspuns:

Sunt Varsator si asa raman, nu imi doresc alta zodie. M-am nascut in luna Februarie, iubesc iarna. happy

| Ralucarrie a răspuns:

Pestihappy...si cred ca mi-ar placea sa fiu raclaughing
toti prieteni mei care sunt zodia rac au nu stiu ceva care ii face sa fie super de treaba si mereu in centrul atentieilaughingwinking

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Sunt pejte si im plc:X
u?

im plc mai ales fiindca si Romania e in forma de pejte
is pe 20 feb happy
funda?:X

pejti is o zodie iubitoaretongue mai am decat 2 colege pejti ne-am format clubl pejtilor intr-un fel laughing)

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Sunt pejte si im plc:X
u?

im plc mai ales fiindca si Romania e in forma de pejte
is pe 20 feb happy
funda?:X

pejti is o zodie iubitoaretongue mai am decat 2 colege pejti ne-am format clubl pejtilor intr-un fel laughing)

winking

| Napolitanăăăăă a răspuns:

Sunt. peste si mi'ar placea sa fiu fecioara smug :X

| Bebiitzsa a răspuns:

Poi sunt capricorn si n-as vrea sa fiu alta zodie happy

| MysteriousOfficial a răspuns:

Eu sunt gemeni. E bine asa, de ce sa fiu alta zodie laughing Plus ca fiecare mai are o a 2a zodie. Ma refer la ascendent. In cazul meu e Sagetator, de exemplu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt vărsatoare smug. Cea mai a dracu` și inteligentă zodie devil.
Mi-ar plăcea să fiu și vărsător, oare o fi vreo diferență thinking

| luizalu_5149 a răspuns:

Sunt zodia varsator ...nu vr alta raman la a mea

| RoseMaria a răspuns:

Eu sunt Taur,
Cred ca as vrea sa fiu Pesti Gemeni sau Fecioara?
Dar imi place asa cum sunt!

| deea_3401 a răspuns:

Eu sunt fecioara si mi-ar placea sa fiu taur.