| MADALINA_3307 a întrebat:

Cea-ti face daca vi sa-r strica vibratorul?!?!
Am incercat tot ce se putea dar nimic, si n-umi place sa ma mastrubez singura. Sant distrusaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa crying. Hellp me allove struck. Dau si funda la voi.

5 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Aoleo...mai fetita da cati ani ai? daca m gandesc bine si s m un in oq tau.ihhh.crek imi iau altu dar cel mai bun sfat ar fi s t lasi de "prostioarele" astea

| demonel a răspuns:

Cautati un prieten draga mea, si n-o sa mai ai nevoie de vibrator

| selena_3227 a răspuns:

Tu oricum esti distruuuuuuuuuuuuuuuuuuuusaaaaaaaaaaaaa si asalaughinglaughingalta intrebare nu gaseai decat p asta ¿

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa folosesti un pix, banana orice lung care poate fi asemanat cu vibratoru...cat despre voi numi spuenti ca nu v-ati masturbat... daca nu atunci aveti probleme straight face

| Teddy_2734 a răspuns:

Gasesteti un prieten sau cumparati alt vibrator