| AnnaS98 a întrebat:

Ceaiurile cu anti-oxidanti sunt eficiente in curele de slabire? am 13 ani si vreau sa mai dau jos vreo 3-4 kilograme si m-am gandit sa beau cate o cana de ceai verde, una de ceai rosu, una de ceai negru si una de ceai alb pe zi. dieta mea nu este prea dura. se bazeaza pe iaurturi simple, degresate, fructe, cereale integrale, etc. voi ce spuneti? ma va ajuta? si cam cat timp ar trebui sa tin dieta aceasta daca vreau sa slabesc 4 kilograme? funda+voturi

1 răspuns:
| denisa2803 a răspuns:

Nu este bine sa bei ceaiuri de slabit la aceasta varsta. daca vrei sa slabesti trebuie sa ai o dieta echilibrata.Mama mea a fost la nutritionist, i-a dat un regim si i-a spus ca in fiecare dimineata, inainte de masa.sa isi stoarca jumatate de lamaine in pahar si sa bea cu apa