| OoOKutzaOoO a întrebat:

Ceao. am o nelamurire mu stiu ce sa fac. deci sa incep cu inceputul happy. Un tip de la noi din scoala nici nu ma saluta de careva zile incoace eu cu pr mea merg intr-un parca unde vine si el. si eram mai multe fete si mai multi baietii. si nu stiu de la ce venii vorba ca pr mea trebuia sa aleaga un baiat... si lui nu-i plac fetele figurante,,, pr mea l-a ales pe el si el a spus ca: nuhappy p aleg pe kata. si cand am plecat acasa el a strigat dupa mine: ceao kata iubire... deci nu stiu ce sa cred. ma place sau o face din gatjocura?

Răspuns Câştigător
| Enigmă a răspuns:

Am 2 variante...
1) te considera o buna prietena
2) te place
dar totusi insist pe a 2-a varianta pentru ca te cunosc si esti o fata draguta, sensibila si ai toate calitatile unei fete de nota 10winking
deci cred ca te place:X:*

baftahee hee

2 răspunsuri:
| pryntsy a răspuns:

Buna! Din cate ai scris uh aici, cred ca te place cat de cat. Ar trebiu sa il intrebi pe el. Bafta!

| IepurashRocker a răspuns:

Mmmm, greu de decis. Vezi cum se mai comportã, dacã te mai strigã cu "iubire" si asa... tine garda sus, nu fi naivã. Lasã-l putin sã alerge dupã tine dacã chiar te place. Cum ar veni, îl testezi. devil Asta doar sã fi sigurã cã nu-si bate joc.