| Chimilica a întrebat:

Ceao preferatii mei, ce coafuri imi recomandati? Am fata ovala, ochii caprui, sprancenele asa in colt, nasul putinel mai mare, si boticul maricel! V-as da un link cu poza ceva dar nu vreau ca prietenii mei sau baiatul care am scris despre el sa ma vada! S-ar putea sa aiba si el cont! Asa, am parul ondulat dar eu ma indrept deoarece are prea mult volum sta infoiat rau asa ca eu imi pun " bretonul " intr-o parte si in alta! Nu-mi recomandati sa-l prind, nu suport! Ceva mai nou, kiss dulce pentru preferatii mei! Funda+Vot! [ scuza-ti categoria, e cea mai vizitata ]

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Eu zic sa te razi in cap.99% dintre cei care au optat spre asa ceva au fost multumiti de rezultate.

| NoChanceForUs a răspuns:

Sau ma gandesc cum ti-ar sta rasa pe la perciuni si cu o creasta punk rosu cu verde.Ba nu, verde cu negru!

| NoChanceForUs a răspuns:

Ok,imi pare sincer rau.

| Chimilica explică:

Mars ma!

| Chimilica explică:

Scuza-ma dar esti penibil! Eu am cerut doar un raspuns!
Nu cred ca ti-am cerut tie parerea proasta!