| MihaiAngel a întrebat:

Ceau all...Care este varsta la care ati fost sarutat/a sau ati sarutat? si cu ce pers(prietena, colega, etc.)...argumentatitonguetonguetongue

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, la 13 ani pe primul meu prieten, eu eram foarte rusinoasa, iar el a facut primul pas...si nu am sa uit nikiodata acel sarut, mai ales ca l-am iubit foarte mult pe acel baiat...

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

16 jumate de o persoana pe care o cunosteam de 24 de ore.

| inna a răspuns:

La 15 ani de un tip pe care il cunosteam de o orahee hee

| MM a răspuns:

15 ani, primul prieten.

| mariutza a răspuns:

La 14 ani...primul meu sarut a fost desigur cu primul meu prieten tongue

| lencikk a răspuns:

Am 15 ani si nu am avut un prim sarut insa am avut multe cereri laughing dar vreau sa fie ceva special... u?

| MihaiAngel explică:

Yo acu 3 luni si ceva de prima mea prietena(cu o zi inainte a inplinii 14 ani)...Si sarutul ala nu o sa-l uit nici in ultima zi de viata:Xbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm pe la 11 ani pe o vecina mai mare cu 2 ani decat mine si sarutul acela n-am sal ui niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani jumate cu un prieten din copilarie la care ii place de mine, iar dupa sarut s-a ales cu o palmalaughingn-am sa uit niciodatalaughing

| Bubuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

12 ani.straight face De fapt asta var.Primul sarut a fost de fapt la provocari, dar nu am simti nimk pentru pers respektiva. Dar primul sarut a fost cu baiatul care imi placea atat de mult.Nu o sa uit niciodata sarutul alalove struck Desi eram beata moarta.laughing