| xCherri a întrebat:

Ceau, cum sa fac sa numai am cosmarurisad?

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Pai incearca sa iti stabilesti o ora pentru somn si inainte cu 2 ore de culcare sa nu te mai uiti la televizor ( am citit ca funcioneaza) si sa faci plimbari dupa-miaza, si uitate la filme frumoase, si incearca sa te relaxezi mai mult

2 răspunsuri:
| chocolate_1698 a răspuns:

intai si intai trebuie sa nu te mai uiti la filme de groaza. api trebuie sa pui ulei de migdale pe lobul urechii si sa te masezi cu ulei de de chimen. suna aiurea, dar merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inveti sa scrii corect.winking.Ar fi un inceput bun.