| SNOWTIGER a întrebat:

Ceau dau funda ba azi mam luat la bataie cu 5 baieti de la mine din clasa ziceti-mi si mie un sport pentru asa ceva si un film nu vreau sa fac pace vrau sa-i bat rau de tot

2 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Omule nu te prea poti bate cu 5 deodata numa daca ii iei pe rand.Si ai putea merge la karate sa iveti niste tehnici de autoaparae, dar nu prea o sa iti fie de folos la o bataie adevarata.Prima regula intr-o bataie este sa nu iti fie frica, da eu iti recomand sa ii spui invatatoarei sau dirigintei ce s-a intamplat.

| h3r a răspuns:

Esti cumva fratele lui VANDAME?!
Si ce rezolvi daca " ii bati rau de tot"?
Potoleste-te...