| Eu_7171 a întrebat:

Ceau happy
Stiu ca suna penibil dar spuneti-mi si mie niste minciuni care suna foarte bine pentru ca mama sa ma lase cu colegele la antrenamente in afara scolii [ea nu ma lasa de obicei, fiind severa]laughing
I-am spus o data ca am de facut un proiect la o colega dar nu mai stiu ce sa inventez laughing
Pleaseeeee Heeeelp Meee! Funda >:

1 răspuns:
| MissIndependenttt a răspuns:

Pai si eu ma duc cu colegele la antreament la handbal de 2-3 ori pe saptamana iar mama nu are nici o problema cu asta stiind ca este pentru binele meu sa mai fac din cand in cand sport.Deci...incearca sa'i zici sa nu mori daca te duci 1-2 la antrenament dupa scoala si ca ii promiti ca nu vei uita sa inveti. Minciuna are picioare scrutecred ca asta nu va merge la nesfarsit, mama ta va afla odata si odata ca tu te duci la antrenamente.