| Sophie2105 a întrebat:

Ceau :* sunt fata si am 14 ani si stiti ca mai sunt 2 zile de scoala (+festivitatea) si vreau si eu sa imi surprind iubitul cu un sarut de ramas bun. Cum ar trebui sa actionez:
Eu m-am gandit sa il chem intr-un loc retras si sa ii zic:
-cum sa te conving ca nu ii plac pe PAul si andrei (doi colegi din clasa care ma plac si iubitul meu crede ca ii plac pe ei)? Asta te va convinge? *si aici il sarut*
Credeti ca e bine? Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Hai,ma,la scoala?
Spune-i intr-o pauza ca ai ceva sa-i spui,sa te astepte dupa ore,veti intarzia amandoi cel mult o jumatate de ora de acasa!
Si,singuri,departe de portile scolii, si de ochi straini,ii poti spune ca ti-ai facut o mie si unul de planuri ce-ai vrea sa-i spui,dar acum le-ai uitat pe toate,asa ca ii spui esenta,ca nu ai nimic cu respectivii colegi si ca-l placi pe el.
Macar in ultimul ceas,sa stie,asa,de ramas bun.
Cu sarutul,mai asteapta, o sa aiba si el vreo reactie, nu?
Desi, plecand, poti sa-i dai si un pupic...tot de ramas bun.
Vizualizeaza cu ochii mintii intreaga scena si cauta sa nu fiti pusi nici tu, nici el, intr-o situatie incomoda.
Succes.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Extraordinara idee, dar dupa acee ce faci?

| ALGator a răspuns:

Cam ambiguu... E "rămas bun" așa... pentru totdeauna? Dacă e așa ce mai contează restul?
Faceți macar schimb de adrese. Peste vreo câțiva ani îți schimbi si numele și nu mai dă niciodată de tine.

| shadow72 a răspuns:

Ii bine... daca ii iei mana si accidental o pui pe fundul tau, pentru ca probabil el e prea fatalau sa o faca, e si mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| LoriLoL a răspuns:

laughing))

| LoriLoL a răspuns:

Alta introducere nu ai gasit?

Răspuns utilizator avertizat
| dogee92 a răspuns:

Parerea mea este ca la 14 ani ar trebui sa mergi sa iti faci buletinul happy.

| Yul_De_1995 a răspuns:

Ba din partea mea e foarte tare procedeaza asa big grin