| anonim_4396 a întrebat:

Ceau TPU, am si eu nevoie urgenta de o parere. Prietenul meu a dormit la mine si a sunat la mama lui de pe fix. Parintii mei fiind plecati nu stiau ca dormea la mine, iar acum au vazut pe factura numarul respectiv si cauta o explicatie. Daca le spun ca el a sunat, atunci isi vor da seama ca a dormit la mine pentru ca sunase seara destul de tarziu. Nu stiu ce sa fac, sunt disperata! Va rog, ajutati.ma! Voi ce ati face in locul meu?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Minciuna are picioare scurte, asa ca, din start cade aceasta optiune. Spune parintilor tai exact ce s-a intamplat, fara sa omiti nimic. Decat sa afle mai tarziu, mai bine le spui tu acum. Daca ai fost neatenta la momentul acela, asta nu inseamna ca trebuie sa si minti.

| LadyZuza a răspuns:

Spune-le si tu ca ai vrut sa-ti suni o amica si ai sunat gresit!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Spune-le ca tu l-ai sunat fiindca aveai nevoie de cevawinking

| dede_8838 a răspuns:

Spune-le ca ai sunat la o prietena:...