| EduardPaul94 a întrebat:

Ceau TPU...as vrea sa scot o fata in oras.si vreau sa-mi dati si mie niste idei.despre ce sa vb cu ea.si cum sa deschid subiectul?(nu vreau sa suna ca si cum as interogao).

1 răspuns:
| VeronicaLL a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa privesti acest lucru ca pe o mare incercare. E ceva obisnuit si normal sa inviti in oras fata care iti place. Fetele se simt foarte magulite cand primesc o invitatie, mai ales daca vine din partea unui baiat pe care il simpatizeaza. Ca sa nu suferi de o dezamagire, mai intai incearca sa iti dai seama daca te place fata. Daca da, atunci chiar nu ai de ce sa iti faci griji. Fiind prima intalnire lasa-o pe ea sa aleaga locatia, ora si ziua. Pentru ca mi se pare ca esti putin timid iti recomand sa citesti : http://jurnalulcopilului.wordpress.com/......olescenti/