| CopilașTembel a întrebat:

Ceau TPU, ieri profesoara de romana mi-a spus sa merg sa schimb 10 lei in 2 de 5 la una din clase si cand am intrat am intrebat daca are cineva sa schimbe, si unul dintre baieti(Andrei parca), a inceput sa caute si mi-a zis ca nu are si a zisbig grinragoste hai sa ma perchezitionezi si am vrut sa ies din clasa si m-a prins de mana si m-a imbratisat(nu stiu daca intentionat s-au din greseala) si a vrut sa ma pupe si am vrut sa-mi inchid hanoracul si s-a prins bluza lui in fermoarul meu si m-a pupat pana ce am reusit sa-mi scot bluza si cand am iesit din clasa mi-a zis :Te pup iubito! Ne mai vedem., Credeti ca ma place s-au vroia sa se dea mare la colegi lui?

Răspuns Câştigător
| MsGringer a răspuns:

Eu zic ca a facut-o si ca sa se dea cocos si pentru ca te place.Astfel de gesturi nu se fac doar ca sa te dai mare.Trebuie sa fie si putina atracitie, sau mai multa.winking

3 răspunsuri:
| AllyRozy a răspuns:

rolling on the floor ce poveste misto rolling on the floor eu personal cred ca doar a vrut sa se dea mare...rolling on the floor

| ascovit a răspuns:

oh go on e plina lumea de nebuni din astia

| Ana94 a răspuns:

Da,probabil că vroia şi el să se dea mare.Aşa fac băieţii de genul lui când vor să se umfle în pene, folosesc tot felul de texte de "agăţat" ca să pară mai interesanţi.