| CopilașTembel a întrebat:

Ceau TPU, joi profesoara de romana mi-a spus sa merg sa schimb 10 lei in 2 de 5 la una din clase si cand am intrat am intrebat daca are cineva sa schimbe, si unul dintre baieti(Andrei parca), a inceput sa caute si mi-a zis ca nu are si a zis Dragoste hai sa ma perchezitionezi si am vrut sa ies din clasa si m-a prins de mana si m-a imbratisat(nu stiu daca intentionat s-au din greseala) si a vrut sa ma pupe si am vrut sa-mi inchid hanoracul si s-a prins bluza lui in fermoarul meu si m-a pupat pana ce am reusit sa-mi scot bluza si cand am iesit din clasa mi-a zis :Te pup iubito! Ne mai vedem., Credeti ca ma place s-au vroia sa se dea mare la colegi lui? Mentionez ca aman2 suntem a 8-a.

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Pai sigur este vreun asa zis "golanas" dar nu trebuie sa ii dai atentie, parerea mea este ca daca simtea ceva pentru tine nu iti vorbea pe tonul ala smecheresc si nu facea atatea fite.Trebuie sa ii spui sa inceteze cu asta, vezi tu el atunci in fata colegilor se credea mare gigolo si incerca sa demonstreze cuiva ca e irezistibil pentru fete.Este posibil sa te placa dar e un procent foarte mic pentru ca nu se comporta asa cu tine gandeste-te la faza cu "dragoste hai sa ma perchezitionezi" e clar ca a zis la misto sa te injoseasca sau sa para el machio in fata colegilor.

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Data viitoare scoate-i un ochi cu unghiile.

| Byuu_Byushu_1995 a răspuns:

.Eu cred ca ar trebuie sa vorbeesti cu el sa lamuresti si sa-i explici... poate te place si el vrea asa sa se exprime...nu stiu nu-l consc sa zic un raaspuns mai sigur:*Succes

| costel24ro a răspuns:

Cred ca vrea sa se dea mare,sau sa-si bata joc de tine,oricum nimic de bine! un baiat care te place o face in alt mod, unul elegant, nu cu japca.doar daca i-ai fi dat de inteles din timp ca il placi tu, dar si asa asta nu e un mod de a aborda pe cineva! eu zic sa nu-l bagi in seama, vei afla mai cu timpul ce vrea de fapt!

| pr1nc3ssz a răspuns:

Poate ca e salbatic si nu stie sa se manifesterolling on the floor)))

| djdadu a răspuns:

Probabil cei din clasa lui il considera gay si a vrut sa le dovedeasca cevalaughing