| Zorok a întrebat:

Ceau TPU! Tocmai ce am venit de la House Party care s-a terminat destul de naspa s-au imbatat 2 idioti si s-au luat la bataie dupa care am mers toti acasa(nu intru in detalii cum fac de obicei). Desi am baut 6 pahare de Afinata, 3 beri cu alcool, 1 shot de tequila, 2pahare de vin rosu si 3 de visinata n-am nimic si nici nu m-am simtit ametit.Ininte eram tun dupa 4-5 pahare de afinata.Nu spun ca e ceva rau faptul ca n ma imbat dar as dori sa stiu:
De ce nu ma mai pot imbata?
Precizez ca nu beau alcool in exces dar de obicei pe la sfarsit de saptamana merg intr-n club sa la n party ca sa scap de stresul din timpul liceului.

20 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pe cine minti tu c-ai bagat atat? Bat la pariu ca 1 pahar de afinata iti da K.O,, pai la 15 ani dormeai 1 saptamana neintors daca bagai atat, intrai in coma. Pustimea din ziua de azi cauta teribilism total aiurea/

| Zorok explică (pentru Drimmero):

Un pahar de afinata? Serios? In primul rand 16 ani peste 2 saptamani fac 17 iar un pahar de afinata de nimic toata... Daca ai venit aici sa comentezi aiurea poti sa pleci.

| Drimmero a răspuns (pentru Zorok):

N.e.b.u.n.u.l.e,, tu nu intelegi ca doar daca ai experienta in bauta rezisti la asta? Tot raman la teoria ca esti K.O dupa un pahar de afinata, cica ai mai fi baut si 3 beri cu alcool bwhahahahahaha,, mai ales sa le amesteci, 2 saptamani erai inconstient.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Lasa ma copilul in pace si treci la somn.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Uite-l cum e prins cu minciuna,, ai baut vreodata amestecat ca sa stii ca o iei pe 5 carari? Tu crezi ca e singurul exemplar de pusti care vrea sa para baiat spunand ca bea,, macar daca baga o limita acolo, dar el a bagat combinatii de combinatii.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Asa si? Care e problema ta?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu suport minciuna! Ma urmaresti cumva sa vezi ce fac?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, deloc. Eu nu am obiceiul tau. Vezi ca ''cucul'' tau trebuie sa doarma sa creasca mare! Mwahahaha

| Zorok explică (pentru Drimmero):

Imi plac genul de oameni ca tine...Te bagi singur in seama fara macar sa stii un detaliu despre mine, am avut experiente din betii bune si rele, ramai la teoriile tale ca tot esti paralel cu realitatea happy Nici un copil de 12 ani nu se imbata de la 1 pahar de Afinata, iar eu in general nu ma imbatam de la bauturile dulci, insa amestecate cu acel shot de tequila si 3 beri m-am mirat ca nu eram beat.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ma abtin,, cu tine nu o scot pana la capat/

| Drimmero a răspuns (pentru Zorok):

Bwhahahahahahahaaaa,, du-te ba si plimba ursul!

| mnbvf a răspuns (pentru Drimmero):

Ce te mai supără femeile astea laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nici n-ai cum. Trebuie sa ai nervi de otel! Nimeni n-a reusit pana acum.

| Zorok explică (pentru Drimmero):

De ce as vrea sa par smecher? Faptul ca bei nu demonstreaza nici de cum ca esti smecher.

| Zorok explică (pentru Florentina9210):

Daca nu stiai exista oameni imuni la orice bautura alcolica

| Drimmero a răspuns (pentru Zorok):

Sa te lauzi ca bei denota prostie, nu 'smecherie'. Hai sa zicem c-ai ba ut atat, tu ai 16 ani, n-ai corpul unui adult ca sa fii rezistent. Am vazut oameni rezistenti facuti manga din mult mai putin din ce-ai insirat aici,, pare de domeniul SF ce ai zis. Nu am nimic cu tine, doar ca nu da nimeni crezare aici.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Zorok):

Degeaba ii explici ca el oricum are doar fotbal in cap.
Nu stiam sa exista si oameni imuni la alcool. Interesant.

| LoveSleep a răspuns:

Tu ești tipul ăla care a participat la un gangbang la 15 ani, nu?
15 ani având în aprilie.
Oricum, e ciudat cum trece atât de repede timpul la tine.

| FaraNume1245 a răspuns:

Depinde in cat timp le bei si cat de mult mananci. Oricum, nici eu nu cred ca ai baut atat si ai fost perfect treaz. Pune scrum de tigara in bere, sa vezi cum te ia.
Offtopic: nu poti fi imun la alcool.

| 6Anonim9 a răspuns:

Si ce legatura are faptul ca s-au luat la bataie doi idioti, cu rezistenta la bautura? Frate, nu stii sa minti. Incearca cu altceva. Auzi, "stresul din timpul liceului".