| cassie200 a întrebat:

Ceau. Vreau sa ma ajutati si pe mine cu o mica problema.
Am cunoscut cu ceva vreme in urma un tip dragut de la o prietena de-a mea de la scoala. El a inceput sa-mi lase like-uri pe facebook, sa-mi faca complimente, mi se parea ca da semne sa fie interesat de mine. O intreba des pe prietena mea ce mai fac, cand mai merg la ei la scoala si mai multe chestii de genul asta.Am vorbit de mai multe ori cu el doar ca se rusina foarte tare in prezenta mea(si eu la fel) dar era foarte dragut cu mine.Imi trimitea des mesaje sa ma intrebe ce ai fac, chiar a intrebat-o pe prietena mea daca as fi interesata sa ies cu el.Totul era super atunci. Mi-a zis ca sunt frumoasa spre deosebire de alti baieti care imi ziceau ca sunt sexy.sau buna.Se purta chiar frumos cu mine.Doar ca in ultima vreme lucrurile s-au schimbat.Am fost odata la ei la scoala scoala si nici nu m-a salutat.Se uita insistent la mine.Cand l-am intrebat pe mess de ce nu a facut-o mi-a raspuns 'scuze da' no...'. In ultima vreme( adica in ultimele 2 saptamani si ceva) nu mi-a mai zis nimic. Inainte facea orice sa se bage in seama, dar acum nu mai e asa. Ce s-a intamplat.De ce nu mai vorbeste cu mine? Va rog, ajutati-ma. Ce sa fac? Eu chiar tin la el.

Răspuns Câştigător
| Abby_6373 a răspuns:

Poate a cunoscut o alta fata.
Sau ii este rusine sa recunoasca in fata prietenilor lui ca steti impreuna happy